סגירה

קצת עלי...

אודות

מה בעצם אפשר לספר?
בן 27 ונולדתי בירושלים העיר הגדולה.
אחרי הצבא לקחתי את הרגליים שלי וטסתי לארה״ב במטרה לנסות להגשים כמה חלומות.
לאחר שנה חזרתי חזרה לארץ ישראל כי שהבנתי ששם זה לא יעבוד והתחלתי לחפש את הדרך שלי.

בחרתי לקחת מספר קורסים מקצועיים בשיווק דיגיטלי, פיתוח אתרים והכשרות מקצועיות בתחום. לאחר שצברתי את הביטחון הידע וחלק מהכלים החלטתי לקפוץ למים ולצאת לעולם העצמאות.

נווד דיגיטלי – איך בעצם?

לטייל זה בנשמה ולראות נופים עוצרי נשימה.

אני מאמין שכל יום שעובר הוא לא חוזר וצריך לנצל כל שנייה בחיים ולהגשים את החלומות שלנו, להכיר תרבות ואנשים מכל העולם.

לאחר שנתיים בארץ ישראל האהובה הבנתי שאת העבודה שלי אפשר לנהל מכל מקום וזה מה שהופך את הסיפור ליותר מיוחד. מכרתי את הרכב, נפטרתי מהחפצים המיותרים ויצאתי לדרך חדשה כנווד דיגיטלי והמטרה היא לגלות את עצמי ואת העולם מחדש.

אם אי פעם חשבת לצאת לדרך הנוודות הדיגיטלית, את/ה יכול/ה ליצור איתי קשר ואשמח לעזור ללא עלות או שעות ייעוץ.

לעבוד מאיזו עיירת חוף או על איזה צוק של גבעה זה כבר לא בגדר חלום (למרות שזה מאוד קשה מניסיון), אבל בהחלט הכל אפשרי אם רק רוצים.
אלפי נוודים דיגיטלים בעולם כבר עושים את זה ולקחו את הצעד הזה קדימה, אז מה איתך?
תוכלו לקרוא כתבה שעשו על נוודים דיגיטלים במוסף ממון של ידיעות אחרונות:

יוסף טיראן - נווד דיגיטלי
צאו איתי לדרך חדשה...

שיווק דיגיטלי ובניית אתרים לעסקים

אני בעל עסק לשיווק דיגיטלי, קידום אתרים לעסקים ועיקר הפרויקטים שלי לאחרונה הם בניית אתר לעסקים קטנים ועד לחברות גדולות בארץ וגם בעולם. מנהל עשרות אתרים שבניתי ופיתחתי ומשתדל לתת את השירות הכי טוב שאפשר.

אני חי ונושם את התחום ומשקיע מספר לא נורמלי של שעות ביום בכדי להצליח הכי טוב במה שאני עושה ולשתף את הידע שלי והעשייה לעולם.

מרבה בלמידה, השכלה ורכישת כלים חדשים בכל יום יום, וכל זאת במטרה להגדיל את עצמי ואת העסק שלי לגבהים שרק מטפסי הרים מגיעים אליהם.

לייצר עבורך נוכחות בגוגל.

מה אני יודע לעשות שיכול לעזור לך?

ביקורות

מה מספרים עלי?

Yosef built us a professional, thorough and beautiful website, explained everything pleasantly and in detail, was available for any questions and left us many tools for maintaining the website in the future. warmly recommended!!

Yossi created our webpage after we had to change two companies. No one was able to create our webpage and everyone gave up. Yossi was from the first minute very enthusiastic, understanding and super professional. He created our webpage in only one month. He is always reachable, attentive, creative and very patient. He never gives up until he finds the solution. We can only highly recommend him.

Great service!!

זמין עבורכם מכל מקום.

שלחו לי הודעה.

יש לכם שאלות, מחפשים משהו חדש?
שלחו לי הודעה, אני יכול לעזור לכם.