fbpx
סגירה

בניית אתר לעורך דין מ0 ל100 – אתר מקצועי ומרשים

בניית אתר לעורך דין

שוק השירותים המשפטיים של היום הוא תחרותי ביותר, וכדי לשרוד ולשגשג, משרדי עורכי דין צריכים למצוא דרכים לעלות על המתחרים ולהתבלט עבור הקהל יעד שלהם. בניית אתר לעורך דין היא אחת הדרכים המוכחות לעשות זאת.

קשה להתבלט אם אתם בלתי נראים לקהל היעד שלכם. ואם אין לכם אתר, קחו בחשבון שאתם לא קיימים במציאות. לקוחות פוטנציאליים מחפשים שירותים משפטיים באינטרנט בכל יום. וכדי להישאר מצליח, משרד עורכי הדין שלכם צריך נוכחות מקוונת חזקה, שאתר יכול לספק, כי זה המקום שבו אתם יכולים להציג את ההצלחות והמומחיות שלכם ולהניע תנועה של לקוחות.

תוכן עניינים

בניית אתר לעורך דין – מה חשוב לדעת?

אתר אינטרנט של עורך דין הוא בסופו של דבר כלי למכירת שירותים. המשימה העיקרית שלו היא להראות את הכישורים של המומחים. בעת בניית אתר לעורך דין חשוב להציג במיומנות ובכישרוניות מספר פרטים חשובים, כמו למשל, עיצוב מודרני, מבנה אתר נוח, הצגת חומרים מוכשרת, ראיות לכשירות במסמכים כמו רישיונות, החלטות בית משפט, תיאור תיקים שזכו בפועל, תיאור הניסיון וההתמחות של עורכי הדין בחברה, פרטי קשר מפורטים ועוד.

לפני קבלת החלטה, הלקוח מסתכל באתרים של משרדי עורכי דין, בוחן את יתרונותיהם, מדיניות התמחור ועוד. האתר שלכם הוא המקום הראשון שהלקוח ירצה לחפש לפני החלטה סופית לפנות למשרד. אתר האינטרנט של משרד עורכי דין ממלא תפקידים רבים:

  • אתר אינטרנט הוא הפנים והתדמית של החברה.
  • אתר אינטרנט הוא פלטפורמה לקידום ופרסום.
  • אתר אינטרנט הוא מקום לתקשר עם לקוחות.
 

טיפ לבניית אתר לעורך דין!

בעת בניית אתר לעורך דין לא חשוב פחות לייצר בלוג המציג שירותים וטיפים משפטיים לקהל הרחב, זהו כלי משמעותי אשר יכול לקדם אתרים לעורכי דין בצורה פנסטסטית, בעת תהליך הפיתוח חשוב לציין זאת מול בונה האתר שלכם.

תכנון ואפיון אתר לעורך דין

בעת בניית אתר לעורך דין אתם חייבים להציג ערך ייחודי שרק אתם, ולא המתחרים, יכולים להציע ללקוח. באתר יש לציין מדוע כדאי לבחור במשרד שלכם, ויש להתחקות אחר הודעה זו בכל דפי האתר. הנה כמה שלבים פשוטים שיעזרו לכם לעשות זאת:

  1. השמיעו את החששות והפחדים העיקריים של קהל היעד

הנושאים המשפטיים שכדאי לכם לדון בהם יהיו תלויים בפרטים הספציפיים של קהל היעד שלכם. באופן אידיאלי, לשם כך יש צורך ליצור תמונה של לקוח אידיאלי, כלומר לרשום נתונים דמוגרפיים (גיל, מין), מצב משפחתי, אזור גיאוגרפי, רמת הכנסה, תחומי עניין ועוד.

  1. תארו כיצד השירותים שלכם מטפלים בפחדים וחששות אלה על ידי פירוט היתרונות העיקריים

לאחר קריאת הטקסט הראשי, הלקוח צריך להיות משוכנע בתוקף שהחברה שלכם תהיה הפתרון לבעיות שלו ושהוא יכול לסמוך עליכם ללא תנאי.

דוגמאות לאתרי עורכי דין

אושר אלקיים - בניית אתר לעורך דין
בניית אתר לעורך דין נדל״ן ומקרקעין
דניאל שגב - בניית אתר לעורך דין
בניית אתר לעורך דין נדל״ן ומקרקעין
ליגלויז - בניית אתר לעורך דין
בניית אתר לעורך דין צוואות
רון מילר - בניית אתר לעורך דין
בניית אתר לעורך דין ליטיגציה אזרחית

ניהול ובניית אתר לעורך דין

אתר של משרד עורכי דין שלא יבנה או ינוהל נכון הוא בזבוז זמן וכסף, גם אם חשבתם על עיצוב מגניב ויוצא דופן. אתם צריכים לפעול לפי כללי אצבע שיאפרו לאתר שלכם לעשות רושם חיובי על הקהל כי בסוף יש אינספור אתרי עורכי דין כיום.

התוכנית הכללית ליצירת אתר חוקי אינה שונה מפיתוח כל כרטיס ביקור אחר, למעט תוכן ספציפי.
כמובן, יש צורך לקחת בחשבון את הפרטים ולסמן את מבנה התפריט, העמודים והניווט באתר לצורך הצגה יעילה של השירותים.

הרבה תלוי בפרופיל של משרד עורכי הדין, אבל ככלל לקוחות פוטנציאליים לא מבינים את הנושא, אלא פשוט מחפשים פתרון לבעיות שלהם שיתאים לתקציב כי כל עורך דין היום מתמחר את שירותיו באופן שונה ולרוב לא תמצאו באתרי עורכי דין מחירים לתחום שאתם מחפשים.

לכן, להרעיף עליהם מיליון מונחים מורכבים לא שווה את זה – להפך, זה עלול להרתיע את הלקוחות.

מבחינת עיצוב האתר, חשוב לעמוד בציפיות של קהל היעד. אין צורך להיות יצירתיים, ולשלב באתר אפקטים מיותרים, סגנונות ססגוניים ועוד מגוון הסחות דעת- להפך האתר שלכם צריך לשדר סולידיות, מקצועיות ותכל׳ס. המידע צריך להיות בנוי בצורה ברורה: רשימות, ציטוטים, פסקאות, טבלאות, מאמרים בנושאים שונים באופן תמציתי, שימושי וברור.

נקודה חשובה- היא בחירת התמונות. שוב, אתם לא צריכים להיות יצירתיים מדי, אבל גם לא מומלץ להשתמש בדברים בנאליים כמו לחיצות ידיים, אנשים עם שיניים לבנות מחייכות בחולצות וחליפות, מאזניים ועוד. עדיף להציג תוכן תקשורתי באיפוק, ברוגע וקרוב למציאות.

בעת בניית אתר לעורך דין וניהול מקצועי שלו לאורך כל הדרך, משרד עורכי דין יכול בקלות לבסס את מעמדו ברשת, ולפנות אל קהל לקוחות גדול ומגוון.