fbpx
סגירה

אופטימיזציה לאתרי אינטרנט

אופטימיזציה לאתרי אינטרנט
אופטימיזציה לאתרי אינטרנט אינה ביטוי חד משמעי, ההגדרה הפשוטה של ​​אופטימיזציה לאתרים היא המאמץ לגרום לאתר להניב ביצועים טובים יותר ושיפור חווית משתמש לקידום אתרי אינטרנט.

בין אם ביצועים טובים יותר בהקשר של חוויית המשתמש והתועלת שהוא מקבל מהאתר, אופטימיזציה למנועי חיפוש באמצעות קידום אורגני SEO או אופטימיזציה של שיעורי המרה (CRO). תהליכים רבים של אופטימיזציה לאתרים חופפים בתכלית הליבה שלהם. כלומר, רכיב אחד באופטימיזציה של אתר עשוי לשפר את כל יתרונות הביצועים שציינו לעיל.

בכדי לחשוף אותך לכמה דרכים לייעל את האתר שלך, אני אשתף אותך במספר טיפים לאופטימיזציה לאתרי אינטרנט התורמים לשיפור קידום אתרים אורגני SEO.

טיפים אלה מיועדים לאופטימיזציה לאתרי אינטרנט ויכולים לעזור לך לבחון ולראות חולשות באתר שלך, ובכך לעזור לך להשיג דירוגים טובים יותר במנוע החיפוש של גוגל, וכן להמיר יותר מבקרים שנוחתים באתר שלך.

אופטימיזציה לאתרים יוצרת ניווט יעיל באתר

אחד ההיבטים החשובים ביותר של אתר יעיל הוא הניווט. זה אומר כמה הדפים באתר והקטגוריות מאורגנים, מקושרים ומחוברים יחד וכל זה יחד תורם לקידום אורגני באתר שלך,  כמו גם טיב הפריסה של האתר והמבנה של הניווט (עבור CRO).

בניית ניווט באתר זה כמו לכתוב ספר לימוד. על הקורא להבין היטב את הפרקים והסעיפים המרכיבים את תוכנו של הספר. חשוב על כל פרק כקטגוריה ראשית באתר האינטרנט שלך, וכל מקטע בפרק כקטגוריית משנה או דף אינטרנט נפרד. הרעיון הוא להבטיח למשתמשים למצוא את מבוקשם מבלי לבזבז זמן רב, ללכת לאיבוד או להתבלבל.

בנוסף, אם יש לך דף קטגוריה המותאם למילת מפתח A, אז כל דף בקטגוריה זו צריך לתמוך במילת מפתח A. זה רק יקדם את פוטנציאל הדירוג הכולל של האתר עבור מילת מפתח A, במיוחד אם מיושם קישור פנימי אופטימלי בין דפי האתר השייכים לאותה קטגוריה.

יצירת קישורים פנימיים לשיפור אופטימיזציה

קישור פנימי אופטימלי הוא נוהג לקשר דף רלוונטי אחד של אתר האינטרנט לדף אינטרנט אחר, תוך שימוש בטקסט עוגן (טקסט לחיץ המהווה קישור) הנכתב על פי מילות מפתח. זה תורם לרלוונטיות גדולה יותר של מילות מפתח בדפי האינטרנט ותורם רבות לקידום אורגני SEO.

אופטימיזציה לאתרי אינטרנט

אופטימיזציה לאתרים בעזרת כתיבת מילות מפתח

אופטימיזציה לאתרים על בסיס מילות מפתח היא חלק הכרחי בתהליך קידום אתרים אורגני. על מנת שהאתר שלך יממש את מלוא פוטנציאל ה- SEO שלו, דפי האתר צריכים לקבוע רלוונטיות גבוהה של מילות מפתח. למעשה, “אופטימיזציה של מילות מפתח” היא פשוט לכלול את מילות המפתח בדף ובמקומות הנכונים.

שיטות העבודה המומלצות של קידום אתרים אורגני באתר וכתיבת מילות המפתח השתנו באופן דרסטי בשנים האחרונות. עם עדכוני האלגוריתם של מנוע החיפוש של גוגל, צפיפות גבוהה של מילות מפתח איננה הדרך הנכונה.
יש לא מעט ויכוחים בנושא זה, על סמך המחקר והניסויים, צפיפות מילות המפתח לדפי האינטרנט היא כ 2-3%. יש הטוענים שצפיפות גדולה יותר היא טובה יותר, אבל באמת שזה סיכון שלא כדאי לקחת.

לבסוף, עליכם להיות מודעים גם לרכיבי העמוד הספציפיים או לתגי ה- HTML שיש להכניס אותם למילות מפתח בצורה נכונה. שלושה אלמנטים עיקריים של דף האינטרנט כוללים את ״כותרת המטא״, התיאור ותוכן העמוד. ובנוגע לייעול תוכן הדף, חשוב לשמור על טבעיות בתוכן.
ניתן לכתוב את הדפים עבור המשתמשים שלכם, ותוך כדי הכללת ביטויי מילות המפתח שישפרו את הקידום האורגני באתר

שיפור מהירות האתר

מהירות טעינת האתר נובעת ישירות מהמבנה של האתר אינטרנט. אם נשתמש במערכת ניהול תוכן (CMS) שמייצרת אתרים באמצעות טבלאות מקובלות ומבני קידוד חזקים אחרים, מהירות הטעינה של האתר עשויה להיות הקורבן העיקרי. כדי לבדוק את מהירות הטעינה של האתר, נוכל למצוא מספר כלים בחינם באינטרנט, כלי חינמי של גוגל דרך הלינק הבא: לחץ כאן

בעיקרון מהירות הטעינה היא אינדיקציה קלה ליעילות בה האתר נסרק ומהווה אינדקס עבור “בוטים של מנועי החיפוש”. 
אם לאתר שלכם לוקח מספר שניות לעיבוד (בהנחת שימוש בחיבור אינטרנט מהיר) ייתכן שהאתר לא ישיג את מלוא פוטנציאל לקידום אורגני SEO. אם זה המקרה, חשוב לייעל את מבנה הקידוד של דפי האינטרנט כדי להקל על סריקה חלקה יותר של האתר אינטרנט. במקרים מסוימים זה יכול להיעשות באופן ידני על ידי מפתח אתרים מנוסה, עם זאת פעמים רבות מומלץ להעביר את האתר למערכת חדשה או בניית אתר חדש תוך כדי כתיבת קוד מקצה לקצה, כזה שהרבה יותר ידידותי לקידום אתרים אורגני.

פילוח ואופטימיזציה לאתרים על בסיס קטגוריות ספציפיות

יצירת קובץ מפת אתר Sitemap המפולח היטב, זוהי טכניקת נהדרת של אופטימיזציה לאתרי אינטרנט עבור אתרים גדולים מאוד, כגון חנויות מסחר אלקטרוני E-Commerce. קובץ מפת אתר Sitemap מפולח הוא כמעט בדיוק כמו שהוא נשמע. קובץ מפת האתר מפרק את האתר לחלקים על בסיס הירככיה, מהדף הראשי ועד לדפים הקטנים והאחרונים ועוזר באופן משמעותי לאופטימיזציה עבור האתר וקידום אתרים אורגני בפרט.

נניח שנבצע מבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש בגוגל לאתר חנות דיגיטלית  המוכר מוצרים לחיות מחמד. ניתן להקדיש קובץ מפת אתר Sitemap נפרד לחיות מחמד שונות. הרעיון הוא ליצור קובץ מפת אתר Sitemap מסודר ומגובש לכל קטגוריה וקטגוריה.
ולא רק עבור ניווט המשתמשים, אלא גם ליכולת של מנועי חיפוש לצלול אל  עומק האתר, מה שיתרום רבות לקידום אתר האורגני SEO.

תוכן עניינים

שאלות ותשובות

אחד ההיבטים החשובים ביותר של אתר יעיל הוא הניווט. זה אומר כמה הדפים באתר והקטגוריות מאורגנים, מקושרים ומחוברים יחד וכל זה יחד תורם לקידום אורגני באתר שלך,  כמו גם טיב הפריסה של האתר והמבנה של הניווט (עבור CRO).

קישור פנימי אופטימלי הוא נוהג לקשר דף רלוונטי אחד של אתר האינטרנט לדף אינטרנט אחר, תוך שימוש בטקסט עוגן (טקסט לחיץ המהווה קישור) הנכתב על פי מילות מפתח. זה תורם לרלוונטיות גדולה יותר של מילות מפתח בדפי האינטרנט ותורם רבות לקידום אורגני SEO.

אופטימיזציה לאתרים על בסיס מילות מפתח היא חלק הכרחי בתהליך קידום אתרים אורגני. על מנת שהאתר שלך יממש את מלוא פוטנציאל ה- SEO שלו, דפי האתר צריכים לקבוע רלוונטיות גבוהה של מילות מפתח. למעשה, “אופטימיזציה של מילות מפתח” היא פשוט לכלול את מילות המפתח בדף ובמקומות הנכונים.

כלי חינמי של גוגל דרך הלינק הבא: לחץ כאן

יוסף טיראן

שמי יוסף טיראן, בן 28 ובעל עסק לשיווק דיגיטלי ובניית אתרים לעסקים עם מעל 3 שנות ניסיון בתחום. נווד דיגיטלי, עובד מטייל בעולם במטרה להגשים את החלומות שלי. התחלתי לכתוב מאמרים בנושאים שונים שאני אוהב בכדי לתת מידע והשראה לאנשים שמתעניינים בתחומי עניין שאני יוצר בתוך האתר שלי. אם יש לכם שאלות בכל אחד מן הנושאים שאני כותב כאן, תרגישו חופשי ליצור איתי קשר ואשמח לעזור בכל נושא!

שתפו:

google
David Levy
15/07/2021

שירות מעולה ממליץ בחום ! בנו לי אתר שאני מרוצה וכל הזמן היו זמינים לשינוים וכל מה שצריך .

google
Ben Basli
14/07/2021

לפי שיחה קצרה רואים שהבחור מבין מה הוא עושה 💪🏽

Great service!!

מאמרים ומידע מקצועי
Load WordPress Sites in as fast as 37ms!
אפשר להשאיר
לי הודעה.

או שלחו לי הודעת וואטספ