fbpx
סגירה

מהו רימרקטינג?

מהו רימרקטינג
הזרמת משתמשים לאתר שלך היא צעד חשוב ביצירת מכירות ואיתור צרכנים פוטנציאליים. המבקרים באתר לעתים קרובות מוסחים מסיבות רבות וממשיכים הלאה בטרם סיימו את רכישתם. הם יכולים להיות מוסחים משיחות טלפון, התראות בפייסבוק, מיילים, וכו’. אלו יכולים לגרום להם לעזוב את האתר שלך בטרם סיימו את מעברם באתר ואת רכישתם. שיטה מצליחה ומוכחת להחזרת ״מבקרים נוטשים״ מהאתר שלך נקראת רימרקטינג.

טכניקה זו משתמשת במודעות המופנות רק לאלה שביקרו באתר שלך בעבר, כדי להזכיר למשתמשים את הזמן שהם בילו באתר שלך, בגלישה בקטלוג שלך, או את המוצרים שהוסיפו לעגלת הקניות שלהם לפני שעזבו. ניתן לפרסם מודעות אלה בגוגל, באתרים עם מודעות ושטחי פרסום, רשתות חברתיות וכו׳.

איך רימרקטינג עובד?

לדוגמה:

מבקרים המחפשים אביזרים חדשים לחיות מחמד עשויים לבקר בחנות אינטרנטית בכדי לחפש מוצרים שונים הזמינים באתר, וישנם מבקרים רבים שנושטים את החנות מבלי להשלים רכישה. מבקרים אלו ייתויגו כלקוחות פוטנציאליים כמבקרים באתר.

לכן, שיטה זו תאפשר לחנות להציג מודעות ופרסומות לאותם המבקרים שתויגו תחת קטגוריה זו וזאת במטרה להחזיר אותם לרכוש באתר.

בעזרת פילוח נכון לאותה קבוצת המבקרים וטרגוט לאותם דפים בהם ביקרו באתר והצגת מודעות הרלוונטיות לאותו הרוכש ובכך נגדיל את כמות הביקורים וכמות הרכישות.

מדוע רימרקטינג חשוב?

המרת כמות ביקורים לרכישות בפועל

אנשים שכבר ביקרו באתר שלך, הסתכלו על הפריטים שלך למכירה, או שאפילו הוסיפו מוצר אחד או יותר מהמוצרים באתר לעגלת הקניות שלהם, יהיו הלקוחות בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להמרה.

הרבה מאמצים ומשאבים עוסקים במשיכת אנשים לאתר שלך. אחוז קטן מהמשתמשים הללו יקנו את המוצרים שלכם בפעם הראשונה שהם מבקרים באתר. רימרקטינג שם למטרה להזכיר לצרכנים פוטנציאליים את הזמן שהם בילו בגלישה בסחורות שלך. זו נקודת מגע שניה בינך לבין הצרכן. אם הזרמת משתמשים חדשים לאתר שלך היא חצי מהקרב, הרימרקטינג הוא החצי השני, על מנת להביא לרכישת מוצרים.

זוכרים את האתר שלך

הזרמה של תנועה רבה לאתר שלך היא חשובה, אבל זה לא סוף כל השיווק. אנשים שרואים את מודעות הרימרקטינג שלך בפייסבוק או בחיפושים בגוגל יזכרו ככל הנראה את המותג שלך לאורך זמן. זו דרך להישאר בראש מעייניהם.

גם אם בסופו של דבר הם לא ירכשו את המוצר דרכך, לאחר שראו את המודעות, יש סיכוי טוב שהם יזכרו את שם העסק או החברה. אם המותג שלך הוא הדבר הראשון שעולה בדעתם כאשר הם מחליטים להוציא כסף על מוצרים או שירותים בתחום שלך, יש סיכוי גבוה שתבצע את המכירה.

ניתן ליישם רימרקטינג בדרכים רבות ושונות

אין דרך אחת לבצע רימרקטינג. שימוש בטכניקות מרובות אינו רק אפשרי אלא מומלץ ביותר.

פייסבוק היא אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר לשיווק דיגיטלי על פני כדור הארץ כולו. מערכת המודעות של פייסבוק היא פנומנלית לקמפיינים ראשוניים לשיווק ולרימרקטינג.

הצגת המודעות שלך בזמן שמבקרים בעבר צופים בסרטוני YouTube או גולשים בתוצאות החיפוש של גוגל היא גם כן דרך מצוינת להגביר את ההכרה של המודעה.

דאג לגוון את שיטות הרימרקטינג שלך וזהה מי מהן מחזירות את המבקרים לאתר שלך.

הוזלת עלויות השיווק ושמירה על אפקטיביות

הצפת רשת גוגל עם מודעות שיווק במטרה להגיע לכמה שיותר אנשים היא יקרה ולא יעילה.

ברימרקטינג, אתה מכוון רק לאלה שביקרו בדף האינטרנט שלך מלכתחילה, על כן ההוצאה הכספית שלך על מודעות אלה עשויה להיות נמוכה יותר וחסכונית יותר. מכיוון שאנשים שכבר ביקרו באתר שלך נוטים יותר לבצע רכישה ממך מאלו שטרם ביקרו באתר, יש סיכויים גדולים יותר למכירות שלך לגדול. בסופו של דבר, מודעות אלה ישלמו עבור עצמן.

החזרת ההשקעה באופן משמעותי

הרבה זמן, מאמץ וכסף נכנסים לקמפיין שיווקי. יחד עם זאת, רק אחוז נמוך מאוד של המבקרים הראשונים בסופו של דבר מבצעים רכישות. אחרי שכבר השקעתם כל כך הרבה בתהליך, זה יכול להיות מרתיע לגלות ששיעור ההמרות באתר שלכם נמוך. כאן נכנס הרימרקטינג. הוספת מודעות רימרקטינג לקמפיין השיווק שלך יעזרו לך לסגור יותר מכירות באינטרנט!

קראו על קידום ממומן בגוגל.

תוכן עניינים

שאלות ותשובות

שיטה זו תאפשר לחנות להציג מודעות ופרסומות לאותם המבקרים שתויגו תחת קטגוריה זו וזאת במטרה להחזיר אותם לרכוש באתר.

  • המרת כמות ביקורים לרכישות בפועל
  • זוכרים את האתר שלך
  • ניתן ליישם רימרקטינג בדרכים רבות ושונות
  • הוזלת עלויות השיווק ושמירה על אפקטיביות
  • החזרת ההשקעה באופן משמעותי
יוסף טיראן

שמי יוסף טיראן, בן 28 ובעל עסק לשיווק דיגיטלי ובניית אתרים לעסקים עם מעל 3 שנות ניסיון בתחום. נווד דיגיטלי, עובד מטייל בעולם במטרה להגשים את החלומות שלי. התחלתי לכתוב מאמרים בנושאים שונים שאני אוהב בכדי לתת מידע והשראה לאנשים שמתעניינים בתחומי עניין שאני יוצר בתוך האתר שלי. אם יש לכם שאלות בכל אחד מן הנושאים שאני כותב כאן, תרגישו חופשי ליצור איתי קשר ואשמח לעזור בכל נושא!

שתפו:

Highly professional and friendly service! Will definitely be using Widgetive for future projects!

בנו לי אתר אינטרנט בדיוק לפי הבקשות שלי ואני מרוצה מאוד ממליץ בחום!

יוסף התותח עזר לי בקידום של כמה עסקים ושיפר לי את הנראות של האתר. התקשרות והזמינות איתו מתנהלת מצוין גם שהוא לא נמצא בארץ. תודה רבה :)

מאמרים ומידע מקצועי
Load WordPress Sites in as fast as 37ms!
אפשר להשאיר
לי הודעה.

או שלחו לי הודעת וואטספ